Mezoterapia + 10 szt ampułek (hyaluronic, collagen, vitamin C)

YUK-102

Nowy produkt

Unikalne połączenie elektroporacji i elektroosmozy pozwoli na bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne wprowadzanie składników aktywnych w głębsze warstwy skóry. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia pozwolą na rewitalizację, odnowę i poprawę kondycji skóry.

Więcej szczegółów

2 480,00 zł brutto

2 980,00 zł brutto

-500,00 zł

p24

Mezoterapia + 10 szt ampułek (hyaluronic, collagen, vitamin C)

Zasada działanie urządzenia opiera się na dwóch procesach: elektroporacji oraz elektroosmozy, dzięki czemu nie wymaga iniekcji, ułatwia otwieranie się akwaporyn (AQP – integralnych białek błonowych, biorących udział w transporcie wody), transportuje substancje odżywcze w głąb skóry, dzięki temu efektywnie leczy różnego rodzaju defekty skóry. W trakcie pracy urządzenia na skórze zachodzi zjawisko elektroforezy (ruchu cząsteczek pod wpływem pola elektrycznego) i dzięki „punkt po punkcie” następuje wchłanianie wysoce skoncentrowanych serum w głąb skóry, do odpowiednich tkanek. Sprawia to, że proces wchłaniania jest szybszy i efektywniejszy, zwiększa się metabolizm, czego efektem jest gładka i elastyczna skóra.

AQP – integralne białka błonowe, tworzące kanały, które odpowiedzialne są za transport wody z i do komórek

Czym jest elektroporacja i elektroosmoza?

Elektroporacja: działa bezpośrednio na skórę, zwiększa penetrację skóry. W trakcie elektrowstrząsów powstają otwory w błonie lipidowej i dzięki temu cząsteczki hydrofilowe mogą przenikać do wnętrza komórek. Otwory w błonie tworzą się w ciągu kilku sekund do kilu minut w zależności od długości elektrowstrząsu.

Elektroosmoza: głównie działa na cząsteczki rozproszonych substancji, umożliwiając im swobodne wnikanie w głąb skóry. Pewne ładunki elektryczne się wzajemnie odpychają, przyłożenie prądu o ładunku dodatnim ułatwia penetrację dodatnio naładowanych cząsteczek substancji odżywczych. W tym samym czasie przenikają również cząstki pozbawione ładunku.

Funkcje:

Usuwanie piegów/przebarwień oraz wybielanie skóry: tworzy kanały w błonach komórkowych nie powodując przy tym przerwania ciągłości naskórka i powstawania blizn, ułatwia wchłanianie składników odżywczych, bierze udział w metabolizmie komórkowym, pobudza odnowę komórek.

Usuwanie drobnych zmarszczek: elektroda umożliwia wprowadzenie substancji odżywczych w głąb skóry, a tym samym pobudza odnowę komórek, wygładza zmarszczki.

Redukcja zmian trądzikowych: wprowadzanie substancji aktywnych za pomocą mezoterapii, umożliwia im dotarcie do źródła „problemu”, oczyszcza skórę i hamuje powstawanie zmian trądzikowych, ogranicza również infekcje i procesy zapalne na skórze.

Odpowiednie nawilżenie skóry: umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych silnie wiążących wodę w głąb skóry, dzięki temu dostarcza odpowiednią ilość wody do komórek oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek i innych defektów skóry spowodowanych niedoborem wody i niedostatecznym nawilżeniem skóry.

Wskazania:

 1. Blizny potrądzikowe
 2. Odmładzanie skóry
 3. Usuwanie zmarszczek mimicznych
 4. Poprawa owalu twarzy
 5. Poprawa gęstości i sprężystości skóry
 6. Zamykanie rozszerzonych porów skóry
 7. Odnowa uszkodzonej słońcem skóry
 8. Usuwanie przebarwień
Wyświetlacz:segmentowy
Waga:4 kg
Zasilanie:AC 220V 50 Hz
System chłodzenia:powietrzem
Liczba głowic:1
Importer:YASUMI Sp. z o.o. Sp. k.
Gwarancja:24 miesiące przy zakupie konsumenckim
Ekran dotykowy:brak
Szerokość:30 cm
Głębokość:25 cm
Wysokość:20 cm
Materiał obudowy:tworzywo sztuczne
Stan produktu:nowy
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty