Yasumi Beauty Expert 5in1

YUK-108

Nowy produkt

Urządzenie kosmetyczne do intensywnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Wielofunkcyjność urządzenia sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, prądy D’arsonvala i elektrokoagulacja zapewnią oczyszczenie, regenerację oraz odnowę, a także pozwolą usunąć niechciane niedoskonałości skóry.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

4 500,00 zł brutto

p24

BEAUTY EXPERT 5 w 1

Opis:

System intensywnie pielęgnujący skórę. Urządzenie posiada 5  głowic przeznaczonych do zabiegów mikrodermabrazji, elektrokoagulacji, terapii prądami d’Arsonvala, ultradźwięków i sonoforezy oraz peelingu kawitacyjnego. 

Kierunki działania:

 1. regeneracja i rewitalizacja skóry

 2. czyszczenie skóry twarzy

 3. bezbolesne złuszczenie martwego naskórka

 4. poprawa trofiki tkanek

 5. nawilżenie, odżywienie i ukojenie skóry

 6. poprawa gęstości skóry

 7. remodeling twarzy

 8. likwidacja zwiotczeń

 9. regeneracja włókien kolagenowych

 10. spłycenie zmarszczek i redukcja tzw. „kurzych łapek”

 11. likwidacja obrzęków i tzw. „worków” pod oczami

 12. tonizowanie i poprawa kolorytu skóry

 13. obkurczenie rozszerzonych porów

 14. zmniejszanie wydzielania łoju

 15. rozjaśnianie przebarwień

 16. leczenie łupieżu i zapobieganie wypadaniu włosów

 17. usuwanie tzw. punktów rubinowych, włókniaków, prosaków, kurzajek i brodawek

Efekty / Korzyści zabiegowe:

Szereg korzyści zabiegowych  jakie oferuje urządzenie wynika z jego kompleksowości. Rozwiązania technologiczne zastosowane w urządzeniu pozwalają na wykonanie zabiegów:

 1. mikrodermabrazji diamentowej, która pozwala na złuszczanie martwychkomórek naskórka i odmładzanie skóry. Idealnie regeneruje i uelastycznia skórę, poprawia wygląd rozstępów czy eliminuje nadmierne rogowacenie skóry. Zabiegi mikrodermabrazji ułatwiają transdermalny transport substancji pielęgnacyjnych i składników odżywczych nanoszonych na skórę - idealnie zatem sprawdzają się w terapiach skojarzonych.

 2. darsonwalizacji, które usprawniają metabolizm na poziomie komórkowym, odżywiają skórę i wspomagają transport substancji w głąb skóry. Delikatnie podgrzewają włókna kolagenowe i wzmacniają strukturę skóry, przyśpieszają gojenie i regenerację tkanek.

 3. ultradźwięków, sonoforezy i mikromasażu tkankowego. Fala ultradźwiękowa wywołuje w tkankach rytmiczne drgania cząsteczek, które zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i przyśpieszają dyfuzję jonów. Ruch płynu śródtkankowego opływa komórki i napiera na ich błony prowadząc do mikromasażu. Ciepło, na które zamieniana jest energia ultradźwięków, przyśpiesza metabolizm, poprawia ukrwienie i usprawnia krążenie krwi.

 4. peelingu kawitacyjnego – szpatułka kawitacyjna wytwarza fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Woda, rozpylona na skórze, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. Prowadzi to do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych.

 5. elektrokoagulacji - pozwala na usuwanie prosaków, włókniaków, kaszaków, kurzajek, brodawek łojotokowych oraz  naczyniaków starczych (tzw. punktów rubinowych).

Aplikatory zabiegowe:

Szpatułka kawitacyjna- emituje elektryczne wibracje, które zamienia namechaniczne drgania o częstotliwości 28 kHz. Pozwala to na uzyskanie efektu delikatnego mikromasażu tkanek, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza, bardziej elastyczna i nabiera świeżości.  Umożliwia wykonanie zabiegów sonoforezy polegających na wtłaczaniu w głębokie warstwy skóry składników aktywnych zawartych w ampułkach / serum. Ponadto pozwala na wykonanie peelingu kawitacyjnego.

Głowice ultradźwiękowe – pozwalają na pielęgnację twarzy I okolic oczu. Wytwarzają drgania o częstotliwości 3 MHz które   wprowadzają opracowywane tkanki w wibrację i powodują delikatny mikromasaż. Dochodzi do przyśpieszenia metabolizmu i mikro-gimnastyki naczyń krwionośnych, pobudzenia komórek i ich odżywienia sprawiając, że skóra staje się bardziej elastyczna i pełna blasku.

Aplikator elektrokoagulacyjny – prąd emitowany przez aplikator powoduje ścinanie się białka w tkankach, poprzez termiczne ich uszkodzenie. Zastosowanie elektrokoagulacji prowadzi do zamierania komórek epidermy, dzięki czemu zmiany są usuwane w sposób trwały. Aplikator przeznaczony jest do usuwania różnego rodzaju zmian dermatologicznych np. brodawek łojotokowych, włókniaków, kurzajek oraz tzw. punktów rubinowych.

Głowica i końcówki do mikrodermabrazji– pozwalają na złuszczanie wierzchniej warstwy skóry za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy, której końcówki pokryte są oryginalnymi kryształkami diamentów w celu delikatnego ścierania martwych komórek naskórka (wygładzania struktury skóry) w sposób kontrolowany i tym samym bezpieczny. W przeciwieństwie do wielu innych aparatów przeznaczonych do mikrodermabrazji,  w urządzeniu Beauty Expert 5 w 1 nie stosuje się syntetycznych diamentów ani mikrokryształów niewiadomego pochodzenia, które mogą powodować podrażnienia lub inne reakcje skórne. Wręcz przeciwnie – dzięki zastosowaniu innowacyjnych, naturalnych, hipoalergicznych kryształów diamentu – urządzenie pozwala na przeprowadzenie zabiegów niemalże na każdym rodzaju i obszarze skóry. 

Pelotki do terapii prądami D'arsonvala –wypełnione są gazami szlachetnymi generującymi różowo – czerwone światło. Zabiegi darsonwalizacji wpływają na gimnastykę naczyń krwionośnych i tym samym ich kondycję, usprawniają cyrkulację krwi, a wytwarzany podczas zabiegu ozon działa na skórę antyseptyczne, antybakteryjne i przeciwzapalne.

Pelotki mogą być stosowane po manualnym oczyszczaniu twarzy, przed depilacją w celu zminimalizowania ryzyka zapalenia mieszków włosowych, przed i po pedicure (szczególnie w nadpotliwości), przy wykonaniu makijażu permanentnego lub jako masaż elektryczny twarzy.

Pelotka „grzybek” znajduje zastosowanie na większe powierzchnie twarzy jak np. czoło, broda, żuchwa. Obkurcza pory, dezynfekuje obszar zabiegowy i odkaża całą powierzchnię twarzy.

Pelotka „łukowa” i „punktowa”pozwalają na opracowanie trudno dostępnych miejsc. Stymulują cyrkulację krwi i pobudzają metabolizm.

Do zestawu można dokupić pelotkę „grzebień” stosowaną na mocno owłosionych powierzchniach oraz na granicy skóry z włosami. Zamyka łuski włosów i oddziałuje na skórę głowy.

 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty