Laser Diodowy Dio Shiro BBL

YUP-035

Nowy produkt

Najnowsza i najskuteczniejsza technologia w usuwaniu owłosienia, której działanie opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła. Lampa diodowa emituje falę świetlną o długości 808 nm, która absorbowana jest przez melaninę, doprowadzając do uszkodzenia komórek macierzystych włosa. 3 tryby pracy, gotowe protokoły zabiegowe, sprawiają że metoda epilacji laserem diodowym staje się łatwa, szybka, bezbolesna i trwała.  

Więcej szczegółów

85 000,00 zł brutto

p24


Laser diodowy, dzięki wysoce zaawansowanym parametrom emitowanej wiązki laserowej, gwarantuje precyzję i efektywność zabiegu. To najnowsze rozwiązanie w kosmetologii, dermatologii i medycynie estetycznej. Wiązka lasera oddziałuje na melaninę zawartą w cebulce włosa, niszczy ja termicznie i trwale, nie uszkadzając przy tym otaczającego ją naskórka.

Wiązka lasera diodowego Dio Shiro o określonej długości fali (808-810nm) gwarantuje długotrwałe rezultaty i pozwala na pracę na różnych głębokościach skóry. Impuls lasera uderza precyzyjnie i oddziałuje tylko i wyłącznie na włosy, a konkretnie na zawartą w nich melaninę, przenika przez powierzchnię skóry docierając aż do cebulki włosa, nie powodując żadnych zmian i efektów ubocznych w obrębie komórek skóry. Uszkadzana jest macierz włosa, a owłosienie zostaje długotrwale usunięte.

Zastosowany w laserze diodowym Dio Shiro system schładzania kryształu szafiru oraz zaawansowany, wodny system chłodzenia TEC zapewniają bezpieczeństwo i komfort, a wiązka lasera skutecznie redukuje zawartość melaniny w mieszkach włosowych oraz łodydze włosa, powodując ich wypadanie. Bez względu na fototyp skóry, urządzenie usuwa owłosienia niezależnie od pigmentu, obszaru ciała i głębokości położenia cebulek włosów. Stała temperatura emitowanego impulsu zapewnia skuteczność i bezbolesność zabiegu, a zastosowany filtr wody oraz filtr dejonizacyjny stanowią podwójną ochronę, wydłużając żywotność diod oraz całego systemu.

Funkcja laserowego  odmładzania BBL  to najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia lecząca dolegliwości spowodowane starzeniem się skóry i jej nadmierną ekspozycją na słońce. Odmładzanie BBL dostosowane jest do indywidualnych potrzeb klienta, typu i stanu skóry oraz pożądanych efektów. W wyniku zabiegu skóra staje się gładsza i zyskuje bardziej młodzieńczy wygląd, odzyskuje jednolity koloryt, zwiększa się jej napięcie  i zwężają się pory.

Regularne stosowanie zabiegów odmładzających laserem diodowym Dio Shiro BBL opóźnia proces starzenia. Badania kliniczne wykazały , że stosowanie terapii BBL powoduje fotoodmłodzenie skóry poprzez pobudzenie genów komórek  skóry odpowiedzialnych za jej młody wygląd.

Specyfikacja:

SPEKTRUM FALI

808 - 810 nm

ENERGIA

1—80 J/cm²

CZĘSTOTLIWOŚĆ

1-10 Hz

SZEROKOŚĆ IMPULSU

10-400 ms

POWIERZCHNIA KRYSZTAŁU SZAFIRU

12 mm x 28 mm

  • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
  • Wysyłka 24h
  • Zwrot do 30 dni
  • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty