Laser Diodowy HS-810 - Dioshiro

69 105,69 zł
Brutto
Ilość

Laser diodowy Dio Shiro, dzięki wysoce zaawansowanym parametrom emitowanej monochromatycznej wiązki laserowej o długości 808 nm, gwarantuje precyzję i efektywność zabiegu. To najnowsze rozwiązanie w kosmetologii, dermatologii i medycynie estetycznej. Wiązka lasera oddziałuje na melaninę zawartą w cebulce włosa, nie uszkadzając przy tym otaczającego ją naskórka. Bez względu na fototyp skóry, urządzenie trwale usuwa owłosienie niezależnie od rodzaju pigmentu, obszaru ciała i głębokości położenia cebulek włosów. Stała temperatura emitowanego impulsu zapewnia skuteczność i bezbolesność zabiegu, a zastosowany filtr wody oraz filtr dejonizacyjny stanowią podwójną ochronę, wydłużając żywotność diod oraz całego systemu. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję laserowego  odmładzania skóry SSR  - najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię lecząca dolegliwości spowodowane starzeniem się skóry i jej nadmierną ekspozycją na słońce.

Możliwość pracy w trzech trybach zabiegowych: Stack Mode, Professional Mode, SHR Mode, co znacznie skraca czas zabiegu,

Wysoka skuteczność zabiegów dzięki monochromatycznej wiązce promieniowania,

Doskonały system schładzania kryształu szafiru i zaawansowany wodny system chłodzenia TEC zapewniają komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabiegu,

Funkcja laserowego odmładzania skóry twarzy i ciała (SSR) spłyca zmarszczki i wyrównuje koloryt skóry,

Urządzenie nagrodzone w konkursie INSPIRACJE ROKU 2018 Beauty Inspiration za zabieg  laserowego odmładzania skóry oraz w konkursie INSPIRACJE ROKU 2019 Beauty Inspiration w kategorii „Produkty unikatowe i nowatorskie”.

Wskazania:

Usuwanie owłosienia,

Redukcja przebarwień, 

Spłycenie zmarszczek,

Poprawa gęstości skóry,

Redukcja blizn i rozstępów.

YUP-035
20 Przedmioty

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć