• Nowy
HiMuscle 4 – głowicowy
 • HiMuscle 4 – głowicowy
0

HiMuscle 4 – głowicowy

72 357,72 zł
Brutto

Pośpiesz się! Tylko 1 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

HiMuscle 4 – głowicowy

Urządzenie HiMuscle opiera się na technologii HIEEM (High-Intensity Electromagnetic Muscle) - wysokiej częstotliwości impulsu elektromagnetycznego,  który podczas jednego zabiegu powoduje 20 tysięcy skurczów danej grupy mięśniowej. Skurcze podczas treningu z HiMuscle są supramaksymalne wraz z maksymalną lipolizą w tym obszarze, co gwarantuje zwiększenie masy mięśniowej i efektywne spalanie tkanki tłuszczowej na poczet budowy mięśnia.

Co to oznacza?  Robiąc przysiady aktywujemy około 50 % naszych mięśni, co trzy do pięciu sekund. Urządzenie HiMuscle dzięki technologii elektromagnetycznej aktywuje 100 % i wykonuje 20 tysięcy skurczy razy w ciągu pół godziny, czyli jednej sesji zabiegowej.

9550.jpg

Intensywność takich skurczów jest większa od dobrowolnych skurczów fizjologicznych nawet podczas intensywnego wysiłku. W tkance mięśniowej dochodzi do przebudowy i naprawy włókien mięśniowych. Stają się one większe i mocniejsze. Uwolniony z adipocytów tłuszcz jest metabolizowany w sposób naturalny i wydalany z organizmu.

Po zastosowaniu urządzenia HiMuscle może dojść do powstania potocznie nazywanych „zakwasów”, które mogą się utrzymywać do 3 dni po zabiegu.  

Działanie i efekty zabiegowe :

 • wzmacnianie mięśni (nawet w przypadku rozejścia mięśnia prostego brzucha)
 • remodeling ciała
 • poprawa przemiany materii
 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • ujędrnianie ciała 

Obszary zabiegowe :

 • brzuch
 • boczki
 • pośladki
 • „pelikany”
 • uda 

2 głowice na brzuch, uda i pośladki

Pady o dużej powierzchni zabiegowej, przeznaczone na duże grupy mięśniowe o regularnych kształtach. Mają specjalny uchwyt na swojej powierzchni chroniący urządzenie podczas montażu za pomocą specjalistycznych pasów.

2 głowice na „pelikany” oraz boczki 

Pady o łyżeczkowej powierzchni zabiegowej, przeznaczone są na mniejsze obszary zabiegowe, które  zaokrąglone. Można na nich leżeć ponieważ są płasko zakończone. 

4 głowice mogą pracować jednocześnie. Można oddziaływać również jedną parą głowic na ciało klienta. 

Brak kosztów zużycia i wymiany głowicy zabiegowej, jedynie w przypadku uszkodzenia mechanicznego głowicy. Podczas zabiegu nie jest wymagany żaden środek sprzęgający głowicę z ciałem. 

Parametry urządzenia:

Moc 1800 W

Częstotliwość 50 Hz

Moc magnetyczna : 7.0 Tesli 

System chłodzenia : wodny i powietrzny 

PZ-101
1 Przedmiot

Specyficzne kody

HiMuscle 4 – głowicowy

72 357,72 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć