Led Bio Light STANDARD - nowoczesny system odnowy skóry

YUP-029

Nowy produkt

Terapeutyczna lampa LED emitująca aktywne biologicznie zimne światło (żółte, czerwone, niebieskie). Wykorzystuje niskoenergetyczne i unikalne optyczne technologie, służące do naturalnej pielęgnacji skóry. Technologia urządzenia opiera się na przemianie energii świetlnej na energię komórkową, co w konsekwencji przyspiesza wzrost komórek, poprawia krążenie krwi i zwiększa elastyczność skóry. 

Więcej szczegółów

11 000,00 zł brutto

p24

Led Bio Light - Lampa LED nowoczesny system odnowy skóry

LED BIO LIGHT System Odnowy Skóry emituje światło w głąb skóry poprzez diody LED pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny oraz powoduje odbudowę komórek. Diody LED stanowią całkowicie naturalną, nie ablacyjną metodę odnowy skóry. Badania potwierdzają, że energia diod LED może zostać wykorzystana również do zaprzestania produkcji kolagenu co może być pomocne przy leczeniu blizn.

LED BIO LIGHT to urządzenie, dzięki któremu następuje oddziaływanie na skórę światłem, dostarczonym przez diody elektroluminescencyjne (LED), w celu aktywacji receptorów komórkowych. Działanie to powoduje  ich aktywizację do wytwarzania kolagenu. Diody LED oferują całkowicie naturalne, nieablacyjne metody odmładzania skóry. Światło z diod LED wchodzi w interakcję z komórkami i stymuluje je do produkcji kolagenu i elastyny. Badania potwierdzają, że ta sama energia LED może być stosowana do hamowania tworzenia się kolagenu, co znajduje zastosowanie w leczeniu blizn. Poprzez manipulowanie długością fali, komórki mogą być włączane i wyłączane. Żółte i zielone diody LED są wykorzystywane do foto-odmładzania. Niebieskie diody LED są stosowane w leczeniu trądziku. Czerwone światło diody LED jest stosowane do terapii fotodynamicznej (PDT).Kierunek działania:led bio light yasumi - lampa led

 1. Odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu

 2. Spłycenie zmarszczek

 3. Redukcja cellulitu

 4. Spłycenie lub redukcja blizn

 5. Niwelowanie przebarwień (sińce) pod oczami

 6. Likwidacja trądziku

 7. Spłycenie rozszerzonych naczynek krwionośnych

 8. Odbudowa szarej zmęczonej skóra twarzy

 9. Zaburzenia pigmentacji

 10. Uczulenia

 11. Terapia przeciw bólom mięśniowym

 12. Wzrost i odbudowa włosów

 13. Zmiany barwnikowe na twarzy i rękach

 14. Depresja

 15. Łuszczyca

 16. Zanieczyszczenia i zaskórniki

 17. Wysuszona i wiotka skóra na ciele

 18. Rany

 19. Połączenia zabiegowe z innymi technologiami w celu wzmocnienia efektówEfekty / Korzyści zabiegowe:


Czerwone
 
światło – Terapia fotodynamiczna, wspomaga produkcję kolagenu, mechanizmy naprawcze skóry, stymuluje fibroblasty i wzrost ilości komórek. 5 krotne przyspieszenie wzrostu komórek. Terapia przeciw wypadaniu włosów, regeneracja skóry . Zabiegi ANTI – AGING.


Niebieskie
 światło – Terapia przeciwtrądzikowa, leczy zaczerwienienia. Posiada właściwości łagodzące, drenujące i detoksykujące. Wspomaga system limfatyczny i krwionośny. Stymulacja powstawania toksycznych warunków dla drobnoustrojów, działanie bakteriobójcze, odkażające. Eliminacja trądziku, terapia łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, odbudowa struktury skóry.


Żółte
 
światło – Właściwości antybakteryjne i oczyszczające mają zbawienny wpływ na skórę trądzikową. Efektywnie redukuje ilość płynu na twarzy i leczy skórę wrażliwą powodując, że cera jest czysta. Wzmacnianie naczyń kapilarnych. Uodparnia i łagodzi skórę wrażliwą, podrażnioną.
Wskazane przy łuszczeniu się skóry i łupieżu suchym.


Zielone
 
światło – rozjaśnia, wybiela skórę. Usuwa przebarwienia, działa kojąco. Skuteczne przy likwidacji obrzęków i naczynek krwionośnych.


Purpurowe
 
światło – wskazane przy usuwaniu blizn.  Stymulacja energii komórek, redukcja cellulitu.


Cyjanowe
 
światło – działa wyciszająco i uspakajająco na skórę.  Wskazane w terapii nadczynności gruczołu łojowego – łojotoku i w przypadku łupieżu tłustego.Panel urządzenia

Technologia:

Światło lampy LED BIO LIGHT  jest falą elektromagnetyczną,  która decyduje o skuteczności terapii. Cechą charakterystyczną światła lampy LED jest to, że energia świetlna emitowana przez rządzenie ma niską intensywność rzędu tysięcznych J/ms. Jest całkowicie bezpieczna i nie uszkadza tkanki. 

Specyfikacja techniczna:

Metoda obsługi: Sterowanie cyfrowe
Kolory diod LED: Niebieski (470nm+/-10nm), Żółty (590nm+/-10nm), Czerwony (625nm+/-10nm)
Moc: Poziomy 1-10, Czerwony Max: 40mW, Niebieski Max: 60mW, Żółty Max: 40mW
Częstotliwość: 0-110 Hz
Obszar zabiegowy: <=50cm×20cm
Ilość diod: 1.260
Waga brutto: 25 KG
Wymiary: 70cm×45cm×142cm
Zasilanie: 110VAC~240VAC, 50Hz/60Hz

Waga:25kg
Zasilanie:AC 230V 50Hz
System chłodzenia:Powietrzem
Typ sterowania:Cyfrowe
Liczba głowic:1
Długość fali światła LED:Niebieski(470nm+/-10nm), Żółty(590nm+/-10nm), Czerwony(625nm+/-10nm)
Moc źródła światłaPoziomy 1-10 Czerwony Max: 40mW Niebieski Max: 60mW Żółty Max: 40mW
Źródło światłaDiody LED
Ilość diod1260
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty