Magic Pot

YUP-018

Nowy produkt

Nowoczesne urządzenie wykorzystujące metodę VaccuRadioLight (VRL) - kombinację 3 wzajemnie uzupełniających się technologii: multipolarnej fali radiowej, vacuum i światła LED. Zabiegi VRL na urządzeniu MagicPot to najnowsza, opatentowana metoda walki z miejscową otyłością, brakiem jędrności skóry, cellulitem oraz zmarszczkami. Dzięki różnorodnej kombinacji skuteczność zabiegu znacznie wzrasta, umożliwiając osiągnięcie pożądanych efektów szybko i skutecznie.  

Więcej szczegółów

39 000,00 zł brutto

p24

Magic Pot – ZASADA DZIAŁANIA

 

Radiofrekwencja RF

Fale radiowe w połączeniu z laserem o niskim natężeniu przenoszą energię radiową w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do silnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe kurczą się, a komórki skóry pobudzone zostają do produkcji i regeneracji kolagenu. Działanie fal radiowych na tkankę pozwala dokonać bezinwazyjnej poprawy elastyczności skóry, poprawić owal twarzy, unieść zwisający podbródek, zmniejszyć ilość zmarszczek, zredukować miejscową tkankę tłuszczową, radykalnie zmniejszyć zwiotczenia skóry w obrębie ramion, brzucha, pośladków czy ud, a także leczyć zaawansowane postaci cellulitu.

Masaż próżniowy
Technika zabiegu opiera się na mechanicznym zasysaniu fałdów skóry
z jednoczesnym ich rozmasowywaniem w różnych kierunkach. Dzięki zastosowaniu systemu rolek, fałd skóry jest zasysany, podnoszony i rolowany. Masaż daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, czy też w wyeliminowaniu toksyn z organizmu. Uealastycznia skórę i działa drenująco. Dodatkowo drenaż limfatyczny przyspiesza pożądany efekt. Stymuluje układ żylny i limfatyczny, wspomaga wymianę komórkowej, dzięki czemu ułatwia usuwanie szkodliwych toksyn zgromadzonych w organizmie. Drenaż limfatyczny jest to rodzaj masażu pompująco – ugniatającego. Dlatego często po zabiegu odczuwalna jest wzmożona moczopędność, co jest naturalnym objawem pracy organizmu.
Światło LED
Urządzenie zawiera diody laserowe o niskim natężeniu, które emitują określoną długość fal światła skierowaną na komórki tłuszczowe. W rezultacie znacząco zredukowana zostaje ich wielkość, co wyraźnie wpływa na kształtowanie sylwetki. Dodatkowo promieniowanie podczerwone stymuluje produkcję kolagenu, odpowiadającego w naszym organizmie za piękną i jędrną skórę.

Urządzenie wyposażone jest falę radiową multipolarną.
Energia RF generuje ciepło w skórze właściwej, a także w warstwie komórek tłuszczowych. 0.8 MHz RF jest skutecznyi bezpieczny w stosowaniu.

Urządzenie posiada 10-stopniową skalę RF.

Zaawansowana technologia światła LED. Długość fali 630nm i 430nm specjalnie dobrana by ujędrniać skórę i redukować zmarszczki.

Magic Pot - EFEKTY

 1. Redukcja tkanki tłuszczowej
 2. Poprawa napięcia i jędrności skóry np. zwiotczenia powłok brzusznych, obwisłe ramiona
 3. Redukcja cellulitu
 4. Podnoszenie i ujędrnienie pośladków
 5. Zmniejszenie blizn i rozstępów skóry
 6. Ujędrnianie biustu
 7. Kształtowanie sylwetki (wyszczuplanie i modelowanie ciała).

Wyświetlacz:LCD kolorowy
Waga:5,8 kg
Zasilanie:AC 220V 50 Hz
Pobór mocy:150 W
Częstotliwość fali radiowej:0,8 MHz Multi-polar RF
System chłodzenia:powietrzem
Liczba głowic:3
Podciśnienie:140 mmHg
Długość fali światła LED:Czerwona 630 nm, Niebieska430 nm
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty