O2 Jet Clear Spray System - oksybrazja

YUP-014

Nowy produkt

Rewolucyjne urządzenie umożliwiające wykonanie zabiegów oksybrazji, tlenoterapii i wtłaczania składników aktywnych sprężonym powietrzem. Doskonały system  pielęgnacji, nie tylko twarzy, ale również skóry głowy, którego celem jest kompleksowa odnowa i rewitalizacja.  

Więcej szczegółów

25 000,00 zł brutto

p24

O2 JET CLEAR SPRAY SYSTEM

OKSYBRAZJA PLUS INFUZJA. MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS W KATEGORII SPRZĘT I URZĄDZENIA


Nagrodzone urządzenie umożliwiające wykonanie zabiegów oksybrazji, tlenoterapii i wtłaczania składników aktywnych sprężonym powietrzem. Doskonały system  pielęgnacji, nie tylko twarzy, ale również skóry głowy. Dzięki kontrolowanemu dostarczaniu tlenu i soli fizjologicznej pod ciśnieniem, O2 JET CLEAR umożliwia odmłodzenie i regenerację skóry. Wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem w głębsze partie skóry oraz oczyszczanie jej za pomocą strumienia wody destylowanej orz małych kryształków soli fizjologicznej. Wtłaczane powietrze dotlenia i rozjaśnia skórę oraz ujednolica jej koloryt, a sól fizjologiczna nawilża, koi i wygładza. Aplikator SPRAY umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych . Pozwala na równomierne i bezdotykowe rozprowadzenie preparatu na powierzchni zabiegowej a następnie mezoterapię sprężonym strumieniem natlenionego powietrza.

O2 JET CLEAR to rewolucyjne urządzenie, wykorzystujące bardzo prostą, ale niezwykle skuteczną technologię. To doskonały system pielęgnacji, nie tylko twarzy, ale również skóry głowy, którego celem jest kompleksowa odnowa i rewitalizacja. Dzięki kontrolowanemu dostarczaniu tlenu i soli fizjologicznej pod ciśnieniem, O2 JET CLEAR umożliwia odmłodzenie i regenerację skóry.

Wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem w głębsze partie skóry oraz oczyszczanie jej za pomocą strumienia wody destylowanej i/lub małych kryształków soli fizjologicznej. Wtłaczane powietrze dotlenia i rozjaśnia skórę oraz ujednolica jej koloryt, a sól fizjologiczna nawilża, koi i wygładza.

Zabiegi oksybrazji dotleniają skórę i poprawiają jej metabolizm. Eliminują zrogowaciały naskórek i suchość skóry, ujędrniają i poprawiają elastyczność skóry. Dają natychmiastowy efekt w postaci gładkiej i aksamitnej cery. Z powodzeniem znajda zastosowanie również jako element terapii antycellulitowej. Sól fizjologiczna dozowana pod wysokim ciśnieniem daje efekty mikromasażu tkanek, powodując szybszy i sprawniejszy przepływ chłonki co eliminuje toksyny i usuwa zbędne produkty przemiany materii. Obrzęki ulegają wchłonięciu, a proces złuszczenia warstwy rogowej sprzyja lepszej absorpcji preparatów kosmetycznych.

Aplikator SPRAY umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych za pomocą sprężonego powietrza pod ciśnieniem. Pozwala na równomierne i bezdotykowe rozprowadzenie preparatu na powierzchni zabiegowej, co decyduje o higienie i sterylności wykonania.

Kierunek działania:

 1. odmłodzenie, regeneracja i rewitalizacja

 2. zwiększenie elastyczności skóry

 3. ujędrnienie i poprawy napięcia skóry

 4. dogłębnego i bezdotykowego oczyszczanieskóry

 5. bezbolesnego złuszczania martwego naskórka

 6. dotlenienia skóry i poprawy jej metabolizmu

 7. nawilżenia, odżywienia i ukojenie skóry

 8. eliminacji nadmiernego rogowacenia naskórka, suchości skóry

 9. redukcji i spłycenia głębokich zmarszczek

 10. tonizowanie, wybielanie i poprawa kolorytu skóry

 11. zmniejszanie rozszerzonych porów, usunięcie zaskórników i zanieczyszczeń

 12. zmniejszenie wydzielania sebum

 13. usunięcie przebarwień i plam

 14. spłycenie rozstępów

 15. likwidacja cellulitu

 16. spłycenie blizn

 17. przeciwdziałanie łysieniu

 18. likwidowanie lub minimalizowanie ilości łupieżu

 19. leczenie łojotoku skóry głowy

Technologia / możliwości zabiegowe:

OKSYBRAZJA (MIKRODERMABRAZJA WODNO – TLENOWA, OXYGEN JET PEELING)  - Zabieg polega na wtłaczaniu tlenu pod ciśnieniem w głębsze partie skóry oraz oczyszczaniu jej za pomocą strumienia wody destylowanej i/lub małych kryształków soli fizjologicznej. Wtłaczane powietrze dotlenia i rozjaśnia skórę oraz ujednolica jej koloryt, a sól fizjologiczna nawilżą, zmiękcza i wygładza. Zabieg nie powoduje podrażnień, jest bardzo higieniczny i bezpieczny (przeciwwskazań nie stanowią nawet cery trądzikowe czy naczynkowe). Daje natychmiastowy efekt w postaci gładkiej, aksamitnej  i pozbawionej złuszczeń skóry.

OXYGEN SPRAY - Zabieg polega na bezdotykowym wprowadzeniu substancji aktywnej za pomocą sprężonego powietrza pod ciśnieniem. Pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na powierzchni zabiegowej. Cechuje go higiena i sterylność wykonania. 

Zabieg z powodzeniem można  stosować  również  na innych częściach ciała oraz jako wspomaganie terapii antycellulitowej. Woda destylowana czy sól fizjologiczna wyrzucana pod wysokim ciśnieniem daje efekty mikromasażu tkanek. Powoduje to szybszy i sprawniejszy przepływ chłonki, a na skutek stymulacji układu limfatycznego dochodzi do eliminacji toksyn i usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Obrzęki ulegają wchłonięciu, a proces złuszczenia warstwy rogowej sprzyja lepszej absorpcji preparatów kosmetycznych.

W efekcie wykonywania zabiegu przy użyciu Jet Clear wytwarzane są warunki sprzyjające do odradzania się skóry poprzez odpowiednio kontrolowane dostarczanie wody i tlenu, poprawy krążenia i stymulacji energii terapeutycznej w celu usuwania zmarszczek oraz poprawy wyglądu skóry. 

Głowice zabiegowe:

Wykorzystuje siłę sprężonego powietrza  o maksymalnej mocy ciśnienia 10kg/cm² oraz wodę destylowaną lub sól fizjologiczną. Sól fizjologiczna utrzymuje prawidłowe ciśnienie w komórkach ciała, w związku z czym niesie ukojenie w stanach zapalnych. Tlen zaś skutecznie zapobiega rozwojowi i namnażaniu się bakterii odpowiedzialnych za występowanie trądziku.

Wykorzystuje siłę sprężonego powietrza o maksymalnej mocy ciśnienia 5kg/cm². Pozwala na równomierne rozprowadzenie substancji aktywnej na powierzchni zabiegowej oraz skuteczne wtłoczenie preparatów witaminowych, odżywczych czy leczniczych w głąb skóry. Może być stosowany w terapiach skojarzonych w celu tonizacji skóry przed lub po zabiegu.

Nagrody:

Wysokość:105 cm
Wyświetlacz:brak
Szerokość:35 cm
Waga:37 kg
Głębokość:45cm
Zasilanie:AC 200-240V 50/60Hz
Pobór mocy:530 W
System chłodzenia:powietrzem
Ciśnienie:5Kg/cm strumień strumień tlenowy, 10kg/cm peeling strumieniem tlenu
Liczba głowic:2
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty