Dream Healther - Wibracyjny spalacz tłuszczu

YUP-027

Nowy produkt

Platforma wibracyjna inna niż wszystkie: wykorzystuje technologię dwóch oddzielnych płyt, przenoszących na ciało drgania dośrodkowo rotacyjne. Różne częstotliwości zgodne z wybranym programem zapewniają skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i przyśpieszenie procesów regeneracji organizmu.  

Więcej szczegółów

35 000,00 zł brutto

p24

Dream Healther - Wibracyjny spalacz tłuszczu

 

Dream Healther to urządzenie, wykorzystujące zasadę wibracji, która przenosi się od dwóch niezależnie napędzanych aktywnych płyt osadzonych w jego podstawie na całe ciało osoby poddanej zabiegowi. Wyjątkowa i opatentowana technika przenoszenia drgań zastosowana w Dream Healther, wywołuje intensywne wibracje dośrodkowo rotacyjne. Drgania te zmuszają organizm do bardzo intensywnej pracy całego ciała bez wysiłku fizycznego. Zastosowanie innowacyjnej technologii przeciwstawnego przenoszenia rotacji dośrodkowych powoduje, że wibracje zastosowane w naszej platformie są najbezpieczniejsze a jednocześnie najsilniejsze ze wszystkich dostępnych na rynku. Urządzenie wpływa bezpośrednio na wzmożoną pracę mięśni oraz co stanowi o jego unikalności działa także na zasadzie wibracji lipolistycznych, mocno angażując do pracy zalegającą tkankę tłuszczową. Taka synergia powoduje, że urządzenie to jest bezkonkurencyjne w swojej kategorii produktowej i przynosi nie porównywalne z żadną inną platformą efekty terapeutyczne zwłaszcza w spalaniu tkanki tłuszczowej i ogólnej dyspozycji fizycznej organizmu.

Kierunek działania:

 1. Spalanie wewnętrznej i podskórnej tkanki tłuszczowej

 2. Wzmocnienie mięśni i odbudowa tkanki mięśniowej

 3. Redukcja cellulitu

 4. Poprawa elastyczności stawów i ścięgien

 5. Pobudza cyrkulację krwi oraz limfy

 6. Pobudza metabolizm

 7. Stymuluje procesy detoksykacji organizmu

 8. Reguluje poziom cholesterolu

 9. Pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną

 10. Poprawia samopoczucie, masuje i relaksuje

Efekty / Korzyści:

Redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu - Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie z brzucha, ud, pośladków i ramion. Poprawia się również funkcjonowanie układu sercowo - naczyniowego.

Modelowanie ciała i zwiększenie siły mięśni - Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując, wzmacniając i upiększając ciało, bez wkładania w to wysiłku fizycznego.

Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości - Dream Healther, powodując zwiększenie przepływu krwi, odżywia struktury kostne i stawowe, znacznie też poprawia elastyczność i wytrzymałość ścięgien.

Dobroczynność dla skóry - Drgania, jakim poddana jest skóra, stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Dream Healther usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż. Wyraźnie redukuje cellulit.

Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej - Wibracje pobudzają włókna nerwowe, poprawiają koordynację ruchową, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów.

Satysfakcja i dobra forma - Po każdym treningu osoba ćwicząca czuje się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na samopoczucie. Wyraźnie wzrasta ochota do działania i odporność na stres, aktywowane są hormony szczęścia.

Certyfikaty:

Urządzenie posiada certyfikaty:

 1. CE-C-0120-0436

 2. ISO 9001:2000

 3. PATENT 0283875

 4. ULE 258273

 5. KTL 05-341-018

Cechy wyjątkowe oraz korzyści medyczne:

 1. Będąc więcej niż tylko maszyną do ćwiczeń i rehabilitacji, Dream Healther oferuje możliwość relaksu dla całego ciała. Nie tylko potrafi masować wszystkie grupy mięśni ale potrafi również zredukować prawie wszystkie efekty stresu. Advanced Vibration Technology Dream Healther redukuje poziom kortyzolu w organizmie przy jednoczesnym zwiększeniu kluczowych hormonów, takich jak serotonina. Ponadto, zwiększa i nasyca tlenem strumień krwi oraz poprawia elastyczność i zakres ruchów.

 2. Medyczne korzyści Dream Healther są znaczne, czego dowodem jest jego akceptacja przez główne ośrodki medyczne, rehabilitacyjne i terapeutyczne w całym kraju. Aspekty biomechaniczne terapii wibracyjnej są szeroko stosowane w dziedzinie medycyny dla zapobiegania oraz leczenia różnych typów chorób i urazów. Zaawansowana Technologia Wibracyjna Dream Healther umożliwia ludziom ze stanami osłabienia, takimi jak osteoporoza, artretyzm, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona oraz ofiarom udarów czerpanie korzyści z ćwiczeń przy jednoczesnej pracy w ramach własnych uwarunkowań zdrowotnych.

 3. Trening wibracyjny na Dream Healther może prowadzić do zmniejszenia bólu u osób cierpiących na artretyzm i reumatyzm. Dowiedziono, że Dream Healther pomaga zwiększyć krążenie krwi oraz radykalnie poprawia elastyczność i zakres ruchów.

 4. Trening wibracyjny na Dream Healther to nie wyczerpująca metoda ćwiczeń o niskim natężeniu, która wymaga mniej czasu i osiąga większe rezultaty niż konwencjonalny trening. Dream Healther to doskonałe narzędzie dla osób z ograniczeniami fizycznymi.

 5. Dream Healther to skoncentrowane narzędzie zwalczania efektów starzenia oraz uzyskiwania dłuższego życia w zdrowiu. Trening wibracyjny na Dream Healther tworzy intensywne, energiczne ćwiczenia wpływające na prawie każdy mięsień w organizmie. Nie powoduje przeciążeń i radykalnie zmniejsza naprężenie stawów, więzadeł i ścięgien.

 6. Mózg reaguje na intensywność treningu wywołując ogromny przepływ krwi oraz nasycenie tlenem w całym organizmie, przy równoczesnym spowodowaniu impulsu w Hormonie Ludzkiego Wzrostu (HGH), kluczu do naprawy i regeneracji tkanek. W tym samym czasie następuje wzrost testosteronu, znaczne podniesienie neurotransmiterów oraz endorfin (zapewniający tak zwany „szczyt” biegacza) pomagających stłumić ból oraz poprawić nastrój użytkownika. W trakcie krótkiego treningu na Dream Healther (średnio 10 minut dziennie, trzy razy w tygodniu), natychmiast zwiększy się również elastyczność oraz zakres ruchów oraz poprawi produkcja kolagenu, a to wszystko w ciągu pierwszych dziewięćdziesięciu sekund użycia.

 7. Dream Healther przyczynia się do poczucia młodości ze względu na wzrost nasycenia tlenem, zwiększonego wydzielania serotoniny (hormonu szczęścia), pobudzenia umysłowego oraz poprawionych podstawowych funkcji mózgu (takich jak lepsza koncentracja). Prawie natychmiast zauważa się pozytywny wpływ na całą siłę oraz samopoczucie. Zmniejszając poziomy kortyzolu, Dream Healther pomaga eliminować efekty stresu czyniąc Dream Healther wspaniałym narzędziem odprężenia.

 8. Dream Healther jest nastawiony na funkcjonalną sprawność z naciskiem na wzmocnienie wydajności organizmu, aby sprostać codziennym wymaganiom pracy i życia. Czy to poprzez zwiększenie siły mięśni, elastyczności i zakresu ruchów, redukcję chronicznego bólu, wzmocnienie połączenia umysł-ciało oraz wzmocnienie kości, Dream Healther zapewnia ostateczną sprawność i jest narzędziem dobrego samopoczucia dla społeczeństwa coraz bardziej nastawionego na dłuższe i lepsze życie.

Pozycje zabiegowe:

Pozycja stojąca przednia - Spalanie tkanki tłuszczowej brzusznej i wokół brzusznej. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie proste brzucha.

Pozycja stojąca boczna - Spalanie tkanki tłuszczowej bocznej brzucha. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie skośne brzucha.

Pozycja stojąca przykucnięta (jazda konna) - Spalanie tkanki tłuszczowej zgromadzonej na udach i łydkach. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie ud (proste, obszerne przyśrodkowe, dwugłowe) oraz mięśnie łydek (strzałkowe, piszczelowe i trójgłowe).>

Pozycja przykucnięta lekka - Spalanie tkanki tłuszczowej ramion i górnej części pleców. Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie piersiowe, górne grzbietowe oraz mięśnie przednie i tylne ramion i przedramienia.

Pozycja przykucnięta natarcie - Spalanie tkanki tłuszczowej ramion oraz dolnej części pleców. Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie grzbietowe oraz przednie i tylne mięśnie ramion i przedramienia.

Technologia:

Silnik i pozostałe części są całkowicie oddzielone poprzez pas, który pozwala na przenoszenie optymalnych wibracji i obciążenia. Urządzenie zostało skonstruowane z mocnego aluminium i materiałów wysokiej jakości. Silnik i konwerter zostały wyprodukowane przez firmę Siemens w Niemczech. Elektronika oparta na podzespołach japońskiej firmy Toschiba. Technologia ta została opracowana specjalnie z myślą o ludzkim ciele. Dzięki temu podczas ćwiczeń następuje tylko minimalny ruch głowy. Specjalne dwurzędowe łożyska wykonane przez firmę japońską firmę NSK zapewniają łagodny ruch oraz dużą wytrzymałość.

Nagrody:

Nagroda główna medal Międzynarodowe Targi Kielce w kategorii Innowacje Technologiczne. 

Filmy prezentacyjne:

Specyfikacja techniczna:

 1. Wysokość: 1350 mm
 2. Szerokość: 830 mm
 3. Głębokość: 740 mm
 4. Waga: 94 kg
 5. Pobór mocy: 200 W
 6. Zakres częstotliwości: 1-60Hz
 7. Typ sterowania: Mikroprocesorowy
 8. Materiał obudowy: metal
 9. Importer: YASUMI Sp. z o.o. Sp. k.
 10. Gwarancja: 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
Wysokość:1350 mm
Szerokość:830 mm
Waga:94 kg
Głębokość:740 mm
Pobór mocy:200 W
Zakres częstotliwości:1-60Hz
Typ sterowania:Mikroprocesorowy
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty