Gelex - System podwójnej kawitacji ultradźwiękowej ze światłem LED oraz IR

YUP-001

Nowy produkt

Urządzenie najnowszej generacji wykorzystywane do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i walki z niedoskonałościami skóry. Technologia ultradźwięków niskiej częstotliwości wzmocniona światłem LED i promieniowaniem IR sprawia, że urządzenie staje się bezkonkurencyjnym na rynku systemem do niechirurgicznej lipoplastyki ciała i pielęgnacji twarzy. Posiada 4 głowice zabiegowe: 2 do twarzy (25 kHz) skutecznie złuszczające martwy naskórek, oczyszczające i wtłaczające składniki aktywne oraz 2 na ciało (40 kHz) połączone z IR i światłem LED

Więcej szczegółów

85 000,00 zł brutto

p24

Gelex - System podwójnej kawitacji ultradźwiękowej 25 kHz i 40 kHz połączony ze światłem LED oraz IR

System podwójnej kawitacji ultradźwiękowej 25 kHz i 40 kHz połączony ze światłem LED oraz IR. Gelex skutecznie usuwa nagromadzony tłuszcz, walczy z najbardziej zaawansowanymi stadiami cellulitu i modeluje sylwetkę. Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kawitacji ultradźwiękowej z niebieskim światłem LED i podczerwienią IR. Aparat posiada cztery głowice (twarz i ciało) wykorzystujące krótkie fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości – 25kHz i 40kHz.

Kierunek działania:


Zabiegi na ciało:

 1. Likwidacja cellulitu

 2. Rozbijanie tkanki tłuszczowej

 3. Wytwarzanie delikatnej tkanki mięśniowej

 4. Znaczne przyspieszenie metabolizmu

 5. Likwidowanie lub spłycanie blizn

 6. Spłycanie rozstępów


Zabiegi na twarz:

 1. Odmładzanie, regeneracja i rewitalizacja

 2. Zwiększenie elastyczności, ujędrnienie skóry

 3. Dogłębne oczyszczanie twarzy

 4. Bezbolesne złuszczanie martwego naskórka

 5. Eliminacja nadmiernego rogowacenia i suchości skóry

 6. Redukcja i spłycenie głębokich zmarszczek

 7. Tonizowanie, wybielanie i poprawa kolorytu skóry

 8. Usunięcie zaskórników i zanieczyszczeń

 9. Zmniejszenie wydzielania sebum

 10. Usunięcie przebarwień i rumienia

 11. Likwidowanie lub spłycanie blizn

Efekty / korzyści zabiegowe:


Zabiegi na ciało

Specjalnie zaprojektowane głowice na ciało wykorzystują kawitację ultradźwiękową. Powodują rozpuszczanie i rozbijanie łańcucha trójglicerydów, prowadząc do ujędrnienia skóry i redukcji cellulitu. Fale o niskiej częstotliwości wytwarzają wewnątrz komórek pęcherzyki, które rozbijają komórki tłuszczowe, co zmniejsza ich objętość  i ułatwia usunięcie przez układ limfatyczny i krwionośny. Zastosowanie ultradźwięków niskiej częstotliwości zwiększa 1.000-krotnie tempo transportu substancji aktywnych poprzez skórę! Aby zabiegi na ciało były jeszcze skuteczniejsze opracowano drugą głowicę emitującą krótkie fale kawitacji. Pozwala to dotrzeć do komórek tłuszczowych bez uszkodzenia zdrowej tkanki.


Zabiegi na twarz

Gelex wyposażony jest w dwie głowice przeznaczone do zabiegów na twarz. Działają one oczyszczająco, liftingująco oraz wspomagają transport substancji aktywnych przez skórę. Zabieg zwalcza objawy starzenia się, pobudza witalność komórek skóry oraz podtrzymuje proces ich regeneracji. Dzięki niskiej częstotliwości ultradźwięków wytwarzanych przez głowicę zapewniamy dobrą kondycję tkanki łącznej, stymulujemy odnowę komórek, eliminujemy zmarszczki. Poprawiamy strukturę, jędrność oraz napięcie skóry. Wibracje wytwarzane przez głowicę wysyłane są w konkretnym kierunku co zapewnia lepsze efekty liftingujące. Dodatkowym atutem urządzenia jest to, że głowica wykonuje ruchy w płaszczyźnie poziomej, co umożliwia skuteczniejsze złuszczenie zrogowaciałego naskórka, a w konsekwencji zapewnia uzyskanie lepszych efektów w krótszym czasie.

Głowice zabiegowe:

Głowice na ciało – redukują tkankę tłuszczową, głęboko pielęgnują tkankę mięśniową, efektywnie wspomagają kształtowanie sylwetki, redukują cellulit.

Heavy Focusing-IR – specjalnie zaprojektowana głowica powoduje koncentrację energii (rysunek poniżej) w głębokiej warstwie skóry. Zabieg wspomagany jest działaniem świtała o długości
910 nm i 460 nm. Połączenie obu tych energii bardzo skutecznie redukuje cellulit.

Heavy Duty Prove (rysunek poniżej) – głowica o średnicy 65 mm zaprojektowania do zabiegów na większych obszarach ciała jak brzuch, uda, biodra itd. Wysoka energia przekazywana jest prostopadle do powierzchni skóry. Moc głowic i system koncentracji energii w efektywny sposób rozbija tkankę tłuszczową ułatwiając jej spalanie. 

Głowice na twarz – działają oczyszczająco, liftingująco oraz wspomagają transport substancji aktywnych przez skórę.

Transcrub – głowica wytwarzająca 40.000 mikro wibracji w każdej sekundzie umożliwia to skuteczne złuszczanie zrogowaciałego naskórka, otwiera pory pomagając w ten sposób wydalić szkodliwe produkty i zwiększyć tempo wnikania później stosowanych preparatów i leków.

Standardowe głowice tego typu pracują w płaszczyźnie pionowej w górę i w dół tak jak to jest przedstawione na rysunku A.

Głowica GELEX wykonuje ruchy w płaszczyźnie poziomej tak jak jest to przedstawione na
rysunku B. W ten sposób, w krótszym czasie uzyskujemy dwukrotnie lepsze efekty.

Domscrub - jest głowicą dzięki, której możemy wykonywać zabiegi na małych obszarach. Wibracje wytwarzane przez głowicę są wysyłane w konkretnym kierunku w ten sposób uzyskujemy lepsze efekty liftingujące. Po nałożeniu kremu możemy wspomagać jego transport w głąb skóry.

Technologia:

Urządzenie posiada system podwójnej kawitacji 25kHz i 40kHz połączony z 10-kanałową diodą
i 20-kanałową podczerwienią. Technologia ta wytwarza głęboko dynamiczną energię do pielęgnacji celulitu i kształtowania ciała. Wzmacnia penetrację produktu do głębokich warstw skóry.Różnica między ultradźwiękiem wysokiej częstotliwości (1~3 MHz) a niską częstotliwością polega na tym iż ultradźwięki o niskiej częstotliwości wytwarzają 1000 wyższą prędkość przenoszenia leków przez skórę niż ultradźwięki o wysokiej częstotliwości.

Specyfikacja techniczna:

-Zasilanie elektryczne 200~240 VAC 50/60 Hz
-Zakres ultradźwięków - kanał 1 generatory 40 kHz / 2 porty frontowe
-Zakres ultradźwięków - kanał 2 generatory 25 kHz / 2 wysoko wydajne porty sond
-Wiązka światła Dioda 460 nm 10 kanałów
-Podczerwień 910 nm, 20 kanałów
-Ekran 10.42 dotykowy kolorowy LCD
-Pobór prądu 130 W
-Wymiary 33x35x100
-Ciężar 21 kg

Wyświetlacz:Kolorowy, dotykowy 10,4”
Waga:21 kg
Zasilanie:AC 200-240V 50/60Hz
Pobór mocy:130W
Długość fali:LED 460nm 10punktów IR 910nm 20punktów
Liczba głowic:4
Dioda LED:czerwona
Częstotliwości powtórzeńGłowice na ciało 25kHz Głowice na twarz 40kHz
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty