3MAX - urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, liftingu

YUP-016

Nowy produkt

Urządzenie do wielokierunkowej metamorfozy ciała, redukcji cellulitu i remodelingu owalu twarzy. System łączący lipokawitację, masaż próżniowy, falę radiową i właściwości światła LED.  

Więcej szczegółów

99 000,00 zł brutto

p24

3MAX - urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, liftingu

3MAX to najbardziej zaawansowane technologicznie oraz funkcjonalnie urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu ujędrniania skóry oraz liftingu i odmładzania skóry twarzy. Pracuje synergicznie  wykorzystując wielokierunkowe działanie skoncentrowanych technologii opartych o : RF multipolarny, RF bipolarny, RF trójbiegunowy,  vaccum, kawitację ultradźwiękową – (liposukcja) niskiej częstotliwości oraz LED, wibracje i pulsacje. Takie fizykalne zespolenie daje w efekcie najskuteczniejsze  rozwiązania stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Kierunek działania:

 1. Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

 2. Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

 3. Stymulacja przemiany materii, poprawa metabolizmu

 4. Regeneracja włókien kolagenowych

 5. Ujędrnianie ciała

 6. Redukcja zmarszczek

 7. Podniesienie owalu twarzy

 8. Wzrost gęstości skóry


Korzyści / Efekty zabiegowe:

 1. Endodoremomasaż  Vaccum + Mulipolarny RF + LED RED - Połączenie multipolarnej fali radiowej z masażem ssącym w podciśnieniu i światłem LED w jednym zabiegu, najlepiej redukuje tkankę tłuszczową, nadaje sprężystość i ujędrnia skórę, maksymalnie likwiduje cellulit, pobudza metabolizm. Pozwala uzyskać poprawę już po pierwszym zabiegu.

 2. Kawitacja Ultradźwiękowa - Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości (zwane potocznie liposukcją ultradźwiękową) selektywnie oddziałują na komórki tłuszczowe, trwale zmniejszając ich ilość na wybranym obszarze, nie powodując przy tym uszkodzenia tkanek otaczających. Emituje fale dźwiękową o stałej intensywności, która łączy w sobie energię akustyczną z efektem cieplnym, skuteczna szczególnie na głębokie warstwy tłuszczu. Zasada działania opiera się na zjawisku kawitacji, powstającym w wyniku działania fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości na ośrodki płynne. Wskutek rozszerzania się cząsteczek płynu powstają tzw. mikropęcherzyki próżni, które pod wpływem znacznego przyrostu ciśnienia ulegają implozji oddziałując w sposób mechaniczny na otaczające tkanki. Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra, okolice kolan i innych. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości selektywnie oddziałują na komórki tłuszczowe, trwale zmniejszając ich ilość na wybranym obszarze, nie powodując przy tym uszkodzenia tkanek otaczających. Ultradźwięki są bardziej skuteczne na komórki tłuszczowe na większej głębokości w porównaniu do fali radiowej.

 3. RF Multipolarny  z podciśnieniem - Multipolarna głowica RF wytwarza fale o częstotliwościach radiowych docierających do głębszych warstw skóry. Działa na włókna kolagenu wywołując w nich efekt termiczny, natomiast warstwy powierzchowne pozostają niezmienione na skutek zastosowanego chłodzenia. Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, eliminacji cellulitu, a także regeneracji włókien kolagenowych.

 4. RF Bipolarny z podciśnieniem (głowica na twarz) - Bipolarna głowica RF wytwarza fale o częstotliwościach radiowych docierających na głębokość 5-10 mm, pobudzając metabolizm w komórkach tłuszczowych. Połączenie fali radiowej z masażem ssącym w podciśnieniu, ujędrnia skórę, pobudza metabolizm tkankowy i skutecznie modeluje owal twarzy. Pozwala uzyskać poprawę już po pierwszym zabiegu.

 5. RF Multipolarny i trójbiegunowy - Przepływy prądu RF są zmaksymalizowane przez stałe zmiany biegunowości elektrod, co powoduje gęstszy przepływ energii  w aktywowanym ogniskowo obszarze.  Wykorzystuje częstotliwość, która jest efektywna i posiada udowodnioną skuteczność. 1 MHz dla modelowania sylwetki, kształtowania, odchudzania. 2 MHz dla rozjaśniania skóry i przebudowy kolagenu i odmładzania. Głowice łączy się z terapią światłem  czerwonym -  Diodą Elektroluminescencyjną (LED) skuteczna dla odmładzania skóry oraz niebieską dla oczyszczania i leczenia trądziku.

Typy głowic:


 1. A – Głowica na ciało wielofunkcyjna – RF MULTIPOLARNY, LED CZERWONY, VACCUM
 2. B – Głowica – Kawitacja (liposukcja) ultradźwiękowa
 3. C – Głowica na twarz – RF BIPOLARNY , VACCUM
 4. D – Głowica na ciało duża - RF MULTIPOLARNY, LED CZERWONY
 5. E - Głowica na ciało średnia - RF MULTIPOLARNY, LED CZERWONY
 6. F – Głowica na twarz – RF TRÓJPOLARNY, LED NIEBIESKI

-Waga: 52 kg
-Wyświetlacz: 7” Cyfrowy Kolorowy Ekran Dotykowy
-Zasilanie: 100-240 V / 50~60 Hz
-Moc wyjściowa: 80 W
-2 głowice RF Multipolarny + LED
-1 głowica RF Trójbiegunowy + LED
-1 głowica vaccum + RF bipolarny
-1 głowica vaccum + RF + LED
-1 głowica kawitacja ultradźwiękowa
-Dioda LED: Niebieska i Czerwona
-Moc częstotliwości radiowej: Trójbiegunowa/Wielobiegunowa (1 i 2 MHz)
-Gwarancja: 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
-Ekran dotykowy
-Importer: YASUMI Sp. z o.o. Sp. k.
-Materiał obudowy: tworzywo sztuczne + metal

Wyświetlacz:LCD kolorowy 7"
Waga:52 kg
Zasilanie:AC 220V 50 Hz
Częstotliwość ultradźwięków:36- 38 KHz
System chłodzenia:powietrze
Częstotliwość fal RF:Ciało (Multipolar 1 MHz) Twarz (Bipolar 2 MHz),
Liczba głowic:3
Podciśnienie:650 mmHg
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty