Japońska maska na twarz MITOMO jad Pszczeli i Złoto

11,30 zł
Brutto
Ilość

Japońska maska na twarz MITOMO jad Pszczeli i Złoto

Działanie: przeciwzapalnie, oczyszczenie naskórka, regeneracja skóry
Stosować 2 - 3 razy w tygodniu, dla wszystkich rodzajów skóry.

Korzyści:
Jad pszczeli, apitoksyna AKA, to gorzka, bezbarwna ciecz pozyskiwana z żądeł pszczół miodnych. Składa się z silnej kombinacji enzymów, peptydów i aminokwasów. Melityna, główne białko znajdujące się w płynie, działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo.

Złoto może również odżywić skórę, zapewniając jej ochronną tarczę, która okazała się skuteczna przeciwko przedwczesnemu starzeniu. Gdy występuje w postaci złota koloidalnego i jest łączony z odpowiednimi składnikami, staje się skutecznym produktem do pielęgnacji skóry. Złote nanocząsteczki mogą usuwać zanieczyszczenia naturalnie wytwarzane przez twoje ciało. Zwykle znajduje się w górnych warstwach martwych komórek skóry lub w porach. Jeśli nie zostanie to usunięte, może sprawić, że Twoja skóra będzie matowa, zmęczona i stara. Złoto koloidalne ma właściwości, które mogą stymulować energię życiową w twoim ciele. Równoważy także właściwości elektryczne pod skórą, nadając jej zdrowy blask.

MC001-A-5
401 Przedmioty

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć