Japońska maska na twarz MITOMO Syn-Ake (syntetyczny jad ze żmiji) i EGF

11,30 zł
Brutto
Ilość

Japońska maska na twarz MITOMO Syn-Ake (syntetyczny jad ze żmiji) i EGF (Epidermal Growth Factor – czynnik wzrostu komórek naskórka).


Działanie: przeciwstarzeniowo, przeciwzapalne, regeneracja skóry
Stosować 2 - 3 razy w tygodniu, dla wszystkich rodzajów skóry.

Korzyści:
Sh-Oligopeptide-1 jest znaną cząsteczką, która jest również nazywana naskórkowym czynnikiem wzrostu lub EGF. Chemicznie rzecz biorąc, czynniki wzrostu to duże peptydy lub małe białka lub, inaczej mówiąc, średniej długości sekwencje aminokwasowe (EGF składa się z 53 aminokwasów). Biologicznie rzecz biorąc, czynniki wzrostu są komórkowymi cząsteczkami sygnałowymi, które mogą stymulować wzrost, proliferację, gojenie i / lub różnicowanie komórek.


Cząsteczka kwasu hialuronowego w kwasie hialuronowym może przenosić ponad 500 razy wodę i jest najbardziej nawilżającą substancją występującą w naturze. Nazywa się to naturalnym czynnikiem nawilżającym (NMF). Jest również nazywany „kluczem do fontanny młodości”. Może poprawić metabolizm składników odżywczych w skórze, uczynić ją miękką, gładką, zwiększyć elastyczność i zapobiec starzeniu się.

MC001-A-3
589 Przedmioty

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć