Mezoterapia + 10 szt ampułek (hyaluronic, collagen, vitamin C)

ND-9090

Nowy produkt

Znakomite efekty - widoczne rezultaty juz po pierwszym zabiegu. Zasada działanie urządzenia opiera się na dwóch procesach: elektroporacji oraz elektroosmozy, dzięki czemu nie wymaga iniekcji, ułatwia otwieranie się akwaporyn

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

4 600,00 zł brutto

p24

Mezoterapia + 10 szt ampułek (hyaluronic, collagen, vitamin C)

Zasada działanie urządzenie opiera się na dwóch procesach: elektroporacji oraz elektroosmozy, dzięki czemu nie wymaga iniekcji, ułatwia otwieranie się

akwaporyn (AQP – integralnych białek błonowych, biorących udział w transporcie wody), transportuje substancje odżywcze w głąb skóry, dzięki temu efektywnie leczy różnego rodzaju defekty skóry. W trakcie pracy urządzenia na skórze zachodzi zjawisko elektroforezy (ruchu cząsteczek pod wpływem pola elektrycznego) i dzięki temu „punkt po punkcie” następuje wchłanianie wysoce skoncentrowanych serum w głąb skóry do odpowiednich tkanek. Sprawia to, że proces wchłaniania jest szybszy i efektywniejszy, zwiększa się metabolizm, czego efektem jest gładka i elastyczna skóra.

AQP – integralne białka błonowe, tworzące kanały, które odpowiedzialne są za transport wody z i do komórek

CZYM JEST ELEKTROPORACJA I ELEKTROOSMOZA?

Elektroporacja: działa bezpośrednio na skórę, zwiększa penetrację w głąb skóry. W trakcie elektrowstrząsów powstają otwory w błonie lipidowej i dzięki temu cząsteczki hydrofilowe mogą przenikać do wnętrza komórek. Otwory w błonie tworzą się w ciągu kilku sekund do kilku minut w zależności od długości elektrowstrząsu.

Elektroosmoza: głównie działa na cząsteczki rozproszonych substancji, umożliwiając im swobodne wnikanie w głąb skóry. Pewne ładunki elektryczne się wzajemnie odpychają, przyłożenie prądu o ładunku dodatnim ułatwia penetrację dodatnio naładowanych cząsteczek substancji odżywczych. W tym samym czasie przenikają również cząstki pozbawione ładunku.

FUNKCJE

 Usuwanie piegów/przebarwień oraz wybielanie skóry: tworzy kanały w błonach komórkowych nie powodując przy tym przerwania ciągłości naskórka i powstawania blizn, ułatwia wchłanianie składników odżywczych, bierze udział w metabolizmie komórkowym, pobudza odnowę komórek.

Usuwanie drobnych zmarszczek: elektroda umożliwia wprowadzenie substancji odżywczych w głąb skóry, a tym samym pobudza odnowę komórek, wygładza zmarszczki.

Redukcja zmian trądzikowych: wprowadzanie substancji aktywnych za pomocą mezoterapii, umożliwia im dotarcie do źródła „problemu”, oczyszcza skórę i hamuje powstawanie zmian trądzikowych, ogranicza również infekcje i procesy zapalne na skórze.

Odpowiednie nawilżenie skóry: umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych silnie wiążących wodę w głąb skóry, dzięki temu dostarcza odpowiednią ilość wody do komórek oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek i innych defektów skóry spowodowanych niedoborem wody i niedostatecznym nawilżeniem skóry.

Wyświetlacz:segmentowy
Waga:5,25 kg
Zasilanie:AC 220V 50 Hz
Moc wyjściowa:40 W
System chłodzenia:powietrzem
Liczba głowic:4
  • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
  • Wysyłka 24h
  • Zwrot do 30 dni
  • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty