Body Shaping Yasumi + Rapid slimming,Cellulite Reducing,Hydro Firming Cream GRATIS

YUK-103

Nowy produkt

Wielokierunkowe działanie urządzenia na tkankę pozwala modelować sylwetkę, redukować lokalne otłuszczenia i przywraca harmonię ciała. Udrożnienie naczyń limfatycznych, zmniejszanie retencji wody, odbudowa i regeneracja struktury skóry to tylko nieliczne z korzyści zabiegowych.

Więcej szczegółów

3 990,00 zł brutto

p24

Body Shaping Yasumi + Rapid slimming,Cellulite Reducing,Hydro Firming Cream GRATIS

Opis:

Body Shaping to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz poprawiających budowę i kształt piersi. Zastosowane metody zabiegowe są skuteczne, a jednocześnie przyjemne i relaksujące. Oddziaływają one na tkanki powierzchowne, jak i na układ limfatyczny i mogą być połączone wraz z zastosowaniem zabiegów kosmetycznych.

Jest to idealne urządzenie do salonów urody z uwagi na niski koszt zakupu, pozwalające wykonywać różne zabiegi pielęgnujące zarówno na twarz, jak i na całe ciało.

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie 4 rodzajów zabiegów:

Masaż rozluźniający – powinien być wykonywany jako faza wstępna przed drenażem limfatycznym i zabiegami odchudzającymi. Za pomocą metalowej końcówki i przy ciągłym ssaniu wykonujemy delikatny masaż wybranych partii ciała.

Masaż ssący na piersi lub pośladki – wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek w formie kubków dostępnych w różnych rozmiarach. Aparat zasysa i zwalnia  partie ciała poddane zabiegowi, intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna, co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne.
Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień. Biust masujemy tylko 10 minut, a pośladki od  10 do 20 minut.

Masaż próżniowy-ssący – wykonywany jest przy użyciu końcówek z kulkami w różnych rozmiarach. Zabieg polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez kulki. Daje doskonałe efekty  w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Przed zabiegiem posmaruj ciało oliwką.  Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień. Należy rozpocząć zabiegi od 15 minut i stopniowo zwiększać czas do 30 minut.

Drenaż limfatyczny – wykonywany jest przy użyciu szklanych końcówek (ssawek) w różnych rozmiarach. Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego.  Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprzez mocz. Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Może być użyty do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry twarzy i ciała.

Drenaż na twarz:

 1. usuwanie wad wieku
 2. wyszczuplanie twarzy
 3. usuwanie trądziku
 4. likwidowanie worków i cieni pod oczami
 5. usuwanie podwójnej brody
 6. podnoszenie boków twarzy

Drenaż ciała:

 1. ujędrnianie piersi
 2. redukcja cellulitu
 3. „ciężkie” nogi (opuchlizna wodna i słabe krążenie krwi)
 4. odstresowanie
 5. zrelaksowanie

Dodatkowo urządzenie posiada 3 metalowe końcówki do masażu twarzy, szyi i dekoltu oraz szklaną końcówkę z dziurką do usuwania zaskórników.

Budowa panelu:

 1. Wskaźnik siły zasysania
 2. Zmiana przerwy w zasysaniu
 3. Port wyjściowy
 4. Włącznik - rozpoczęcie pracy urządzenia/wybór rodzaju zasysania
 5. Wskaźnik zmiany przerwy w zasysaniu
 6. Zmiana czasu zasysania
 7. Wskaźnik zmiany czasu zasysania 

Na gumowej rurce znajduje się zawór do regulacji siły ssania (Klientka sama może regulować sobie moc ssania)

Uwaga:

Moc i czas ssania zależą od rodzaju zabiegu i wrażliwości skóry Klientki. Jeżeli masujemy duże powierzchnie czas ssania wydłużamy, przy mniejszych powierzchniach czas ssania skracamy.
W przypadku zabiegów na piersi i pośladki należy ustawić oba parametry na (0.5 0.5) – uzyskujemy wówczas rytmiczny i szybki masaż.

Pamiętaj:

 1. Zabieg zawsze powinien być przyjemny. Rezultaty są proporcjonalne do naturalnych predyspozycji pacjenta. Już po  jednym zabiegu widoczne są efekty, lecz dopiero seria zabiegów zapewnia  trwałe efekty.
 2. Zabiegu na biust nie wolno przeprowadzać podczas miesiączki, ponieważ piersi są wtedy wrażliwsze.
 3. Umyj i wydezynfekuj szklane kubki i plastikowe naczynia po każdym użyciu.
Wyświetlacz:segmentowy
Waga:9,5 kg
Zasilanie:AC 220V 50 Hz
Pobór mocy:70 W
Certyfikat:Certyfikat 0601093, EC Council Directive 73/23/EEC
System chłodzenia:powietrzem
Liczba głowic:22
Wartości podciśnienia:0.64bara +/- 5%
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty