Peeling kawitacyjny profesjonalny - Skin Scrubber PRO + op. 10 szt. ampułek witaminy C Gratis!

YUD-018

Nowy produkt

Profesjonalne urządzenie do peelingu kawitacyjnego to nowoczesna technologia wykorzystywana głównie do bezbolesnego oczyszczania skóry i złuszczania martwych komórek naskórka. Działa na zasadzie połączenia biologicznych efektów terapii ultradźwiękami ze zjawiskiem kawitacji, dzięki czemu uzyskać można spektakularny efekt odświeżenia i odmłodzenia skóry.

Więcej szczegółów

1 690,00 zł brutto

p24

Peeling kawitacyjny profesjonalny - Skin Scrubber PRO+ op. 10 szt. ampułek witaminy C Gratis!

SKIN SCRUBBER jest urządzeniem ultradźwiękowym przeznaczonym do oczyszczania skóry metodą peelingu kawitacyjnego, liftingu i masażu oraz wtłaczania preparatów witaminowych w głąb skóry. Zapewnia efekt niezwykle głębokiego oczyszczenia skóry, nie tylko dzięki zjawisku kawitacji, które polega na implozji pęcherzyków gazu i tym samym usunięciu martwego naskórka oraz oczyszczeniu porów, ale również dzięki wzmocnieniu za pomocą 3 aktywnych ogniw, zapewniających większą wydajność i efektywność pracy.  

Kierunki działania:

 1. usunięcie nadmiaru serum

 2. redukcja trądziku

 3. przyśpieszenie odnowy komórkowej

 4. odżywienie skóry

 5. wzmacnianie włókien kolagenowych

 6. pobudzanie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny

 7. głębokie nawilżenie i dotlenienie skóry

 8. niszczenie bakterii i drobnoustrojów odpowiedzialnych za powstawanie trądziku

 9. złuszczanie zewnętrznej warstwy rogowej naskórka

 10. rozjaśnianie przebarwień

 11. spłycanie zmarszczek starczych i mimicznych

 12. wzmacnianie naczynek krwionośnych

 13. odmładzanie i ujędrnianie skóry

Efekty / Korzyści zabiegowe:

Zabieg peelingu kawitacyjnego polega na bezbolesnym oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Prowadzi to do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Zabieg zapewnia odświeżenie, rozjaśnienie, wygładzenie i regenerację skóry. Poprawia mikrokrążenie, usuwa zaskórniki i zabija bakterie oraz ma działanie antyseptyczne. 

peeling kawitacyjny - yasumi

Zabieg sonoforezy polega na wprowadzeniu cząsteczek substancji aktywnej do głębiej położonych  warstw skóry. Na skutek drgań wywołanych przez ultradźwięki dochodzi do sprężania i rozprężania struktur komórkowych, efektem czego jest wewnętrzne nawilżenie, poprawa mikrokrążenia, aktywacja procesów odnowy komórkowej, odżywienie 
i dotlenienie komórek. 

peeling kawitacyjny yasumi

Dodatkowa funkcja mikromasażu poprawia cyrkulację krwi i pobudza aktywność komórkową. Oczyszcza pory i wygładza skórę, wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę, rozluźnia mięśnie twarzy i wpływa na poprawę ich tonusu.

Aplikator zabiegowy:


Szpatułka kawitacyjna - emituje elektryczne wibracje, które zamienia namechaniczne drgania o częstotliwości 28 kHz. Pozwala to na uzyskanie efektu delikatnego mikromasażu tkanek, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza, bardziej elastyczna i nabiera świeżości.  Umożliwia wykonanie zabiegów sonoforezy polegających na wtłaczaniu w głębokie warstwy skóry składników aktywnych zawartych w ampułkach / serum. Ponadto pozwala na wykonanie peelingu kawitacyjnego.

Zasilanie:220-240 V / 50-60 Hz
Moc wyjściowa:30 W
Częstotliwość ultradźwięków:od 25KHz do 28KHz
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty