Doctor LIFE Standard - Drenaż Limfatyczny

YUD-035

Nowy produkt

Bezpieczna i nieinwazyjna metoda drenażu została zamknięta w małym urządzeniu. Dzięki wykorzystaniu technologii presoterapii skutecznie pobudza układ krwionośny i chłonny, co skutkuje oczyszczeniem organizmu z toksyn.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny

1 990,00 zł brutto

p24

Doctor LIFE Standard - Drenaż Limfatyczny

Opis:

Doctor LIFE to bezpieczne i nieinwazyjne urządzenie wykorzystujące technologię presoterapii czyli masażu uciskowego, który stymuluje układ krwionośny i chłonny, przepychając limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Naturalnie uruchomiony w ten sposób proces drenażu limfatycznego, umożliwia dokładne oczyszczenie tkanek z zalegających toksyn, wpływa na odżywienie komórek i pozwala usunąć nadmiar wody z organizmu.

Kierunki działania:

 1. stymulacja przepływu krwi i limfy

 2. likwidacja obrzęków pourazowych

 3. wspomaganie terapii odchudzania i terapii antycellulitowej

 4. uzupełnienia terapii po liposukcji chirurgicznej, lipolizie chemicznej i laserowej lub lipolizie kawitacyjnej

 5. eliminacja retencji wody (szczególnie u osób z efektem tzw. „zmęczonych nóg”)

 6. głęboka relaksacja

 7. oczyszczanie organizmu z nadmiaru toksyn

 8. redukcja obrzęków i zastojów

Efekty / Korzyści zabiegowe:

Na skutek działania urządzenia dochodzi do reabsorpcji płynów śródmiąższowych i usuwania zalegających toksyn, wzrostu elastyczności i odżywienia tkanek. Zabiegi mają działanie oczyszczające i detoksykujące, doskonale wspomagają walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami. Są również szybką i skuteczną metodą redukcji obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy.

Ze względu na swoje relaksacyjne działanie, urządzenie poleca się kobietom w okresie poporodowym oraz osobom cierpiącym na nerwobóle mięśniowe. Urządzenie okazuje się skuteczne także u osób przewlekle chorych i rekonwalescentów przebywających w domu w pozycji leżącej i może być stosowane prewencyjnie w celu zapobiegania zakrzepicy. Osoby, których charakter pracy wymaga długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej lub stojącej, mogą stosować urządzenie w celach profilaktycznych.

Regulacja ciśnienia w komorach oraz porównanie systemów Doctor LIFE Standard / Premium / Professional:

Przy użyciu kompresora, znajdującego się w korpusie urządzenia, w sposób ściśle kontrolowany wprowadzane jest do komór mankietu powietrze. W pierwszej kolejności wypełniane są komory na stopach i kostkach, poprzez łydki, aż do ud. Każda z komór wypełniana jest powietrzem w takim samym stopniu. 

Doctor LIFE Standard:

 1. możliwość ustawienia czasu zabiegowego dowolnie (do 30 min)

 2. 1 regulator ciśnienia dla wszystkich komór (umożliwia napełnianie powietrzem wszystkich komór mankietu w takim samym stopniu)

 3. 1 program zabiegowy (Massage) umożliwiający napełnianie i opróżnianie komór rękawów powietrzem po kolei, w kolejności: stopa – łydka – kolano – udo

Doctor LIFE Premium:

 1. możliwość ustawienia czasu zabiegowego dowolnie (do 30 min)

 2. 4 regulatory ciśnienia (umożliwiają napełnianie powietrzem każdej komory osobno)

 3. 1 program zabiegowy (Massage) umożliwiający napełnianie i opróżnianie komór rękawów powietrzem po kolei, w kolejności: stopa – łydka – kolano – udo

Doctor LIFE LX7 Professional:

 1. możliwość ustawienia czasu zabiegowego na 10, 20 lub 30 min.

 2. 4 regulatory ciśnienia (umożliwiają napełnianie powietrzem każdej komory osobno)

 3. 2 programy zabiegowe

a) Massage - umożliwia napełnianie i opróżnianie komór rękawów powietrzem po kolei, w kolejności: stopa – łydka – kolano – udo

b) Circulation - umożliwia napełnianie komór rękawów w kolejności: stopa – łydka – kolano – udo, przy czym powietrze zostaje we wszystkich komorach aż do momentu wypełnienia całego rękawa, dopiero wówczas komory ulegają opróżnieniu  i cały cykl zaczyna się od początku.

Film prezentacyjny:


 

Wyświetlacz:brak
Waga:2 kg
Zasilanie:YASUMI Sp. z o.o. Sp. k.
Moc wyjściowa:38 W +/- 10 %
Ciśnienie:240 mmHg +/- 10 %
Ilość:rękaw na nogi 2 szt
Czas pracy30 min
Importer:YASUMI Sp. z o.o. Sp. k.
Gwarancja:24 miesiące przy zakupie konsumenckim
 • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
 • Wysyłka 24h
 • Zwrot do 30 dni
 • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty