RTQ-med – Radio Termoliza Quality

16 178,86 zł
Brutto

Radiotermoliza i termokoagulacja. Nieinzwazyjna mikrochirurgia zmian dermatologicznych

Ilość

RTQ-med – Radio Termoliza  Quality

Opis:

RTQ-med to zaawansowane technologicznie urządzenie, które emitując fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości, umożliwiając precyzyjne zamykanie rozszerzonych naczynek i usuwanie nieprawidłowości dermatologicznych (np. prosaków). RTQ-med umożliwia wykonanie nieinwazyjnych zabiegów (bez wkłuwania igły pod skórę / zmianę skórną) oraz zapewnia szybkie i trwałe efekty.

Kierunki działania:

  1.          zamykanie rozszerzonych naczynek i usuwanie teleangiektazji różnego rodzaju (liniowych, promienistych, drzewkowatych, guzkowych)
  2.          usuwanie pajączków żylnych i naczyniaków gwiaździstych oraz starczych
  3.          likwidacja prosaków
  4.          możliwość usuwania brodawek, kaszaków, włókniaków i innych nieprawidłowości skórnych
  5.          osuszanie krostek trądzikowych

Efekty / Korzyści zabiegowe:

Urządzenie generuje drgania elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (30 MHz) pozwalając m.in. na zamykanie naczynek, likwidację pajączków i teleangiektazji różnej wielkości. Energia przewodzona przez elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchnię skóry prowadząc do termokoagulacji, co skutkuje ścinaniem cząsteczek białka budujących tkankę i w efekcie końcowym zamknięcie naczynka.

Ponadto RTQ-med pozwala na likwidację krostek trądzikowych i innych nierówności skóry (np. prosaki) - bowiem energia stosowania w urządzeniu wywołuje efekt termolizy (odparowania), osuszając tym samym płyny znajdujące się w tkankach poddawanych zabiegom.

Technologia:

Urządzenie jest niezwykle proste w swojej obsłudze. Posiada dwa tryby pracy: impulsowy i ciągły, procentową regulację mocy, ergonomiczny i precyzyjny aplikator termokoagulacyjny. Przełącznik nożny, stanowiący komponent zestawu zapewnia większe bezpieczeństwo zabiegu, a jednorazowe igły decydują o jego sterylności i higienie.

YUP-033
20 Przedmioty

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć