3MAX

80 487,80 zł
Brutto
Ilość

3MAX - Potrójna moc w walce z cellulitem

To najbardziej zaawansowany sprzęt do modelowania sylwetki ciała dostępny na naszym rynku. Wykorzystuje on trzy najskuteczniejsze technologie: kawitację ultradźwiękową, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu. Jest niezwykle skuteczny w leczeniu cellulitu, a przy tym wygodny w użyciu.
Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości selektywnie oddziałują na komórki tłuszczowe, trwale zmniejszając ich ilość na wybranym obszarze, nie powodując przy tym uszkodzenia tkanek otaczających.

Połączenie fali radiowej z masażem ssącym w podciśnieniu i światłem LED w jednym zabiegu, najlepiej redukuje cellulit, pobudza metabolizm tkankowy i ujędrnia skórę. Pozwala uzyskać poprawę już po pierwszym zabiegu.

Efekty działania:

 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • Stymulacja przemiany materii, poprawa metabolizmu
 • Regeneracja włókien kolagenowych
 • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • Ujędrnienie ciała
 • Redukcja zmarszczek
 • Podniesienie owalu twarzy
 • Wzrost gęstości skóry

 

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE REDUKUJĄCE CELLULIT I MODELUJĄCE SYLWETKĘ

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych.

 • KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA – emituje fale dźwiękową o stałej intensywności, która łączy w sobie energię akustyczną z efektem cieplnym, skuteczna szczególnie na głębokie warstwy tłuszczu.
 • po zabiegu kawitacji wykonuje się zabieg z użyciem głowicy łączącej falę radiową RF z MASAŻEM SSĄCYM W PODCIŚNIENIU, dostarcza on energię świetlną i drenuje warstwę tłuszczu, docierając na płytsze warstwy niż kwitacja ultradźwiękowa.

Wykorzystując wszystkie możliwości jakie oferuje nam urządzenie 3MAX, możemy zaoferować najlepsze rozwiązania do walki z otyłością i cellulitem.

3 MAX,sprawdzone rozwiązania którym możesz zaufać

 • KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA
  Zasada działania opiera się na zjawisku kawitacji, powstającym w wyniku działania fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości na ośrodki płynne. Wskutek rozszerzania się cząsteczek płynu powstają tzw. mikropęcherzyki próżni, które pod wpływem znacznego przyrostu ciśnienia ulegają implozji oddziałując w sposób mechaniczny na otaczające tkanki.Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra, okolice kolan i innych.Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości selektywnie oddziałują na komórki tłuszczowe, trwale zmniejszając ich ilość na wybranym obszarze, nie powodując przy tym uszkodzenia tkanek otaczających. Ultradźwięki są bardziej skuteczne na komórki tłuszczowe na większej głębokości w porównaniu do fali radiowej.

 

 • FALA RADIOWA Z PODCIŚNIENIEM
  Multipolarna głowica RF wytwarza fale o częstotliwościach radiowych docierających do głębszych warstw skóry. Działa na włókna kolagenu wywołując w nich efekt termiczny, natomiast warstwy powierzchowne pozostają niezmienione na skutek zastosowanego chłodzenia. Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, eliminacji cellulitu, a także regeneracji włókien kolagenowych.Bipolarna głowica RF wytwarza fale o częstotliwościach radiowych docierających na głębokość 5-10 mm, pobudzając metabolizm w komórkach tłuszczowych.Połączenie fali radiowej z masażem ssącym w podciśnieniu, ujędrnia skórę, redukuje cellulit, pobudza metabolizm tkankowy. Pozwala uzyskać poprawę już po pierwszym zabiegu.

TYPY GŁOWIC:

 

 • KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA
  – zabieg na ciało
  – silny efekt kawitacji pochodzący z dwóch generatorów
  – wysoka skuteczność, dzięki możliwości wyboru jednego z 4 poziomów pracy
  – zapewnia trwałe rezultaty
  – dodatkowo funkcja światła

 

 • MULTIPOLARNY RF Z PODCIŚNIENIEM
  – zabieg na ciało
  – funkcja dynamicznej wibracji
  – łatwy w obsłudze
  – funkcja podczerwieni
  – nowoczesna technologia

 

 • BIPOLARNA RF Z PODCIŚNIENIEM
  – zabieg na twarz
  – głowica specjalnie zaprojektowana do zabiegów liftingujących na twarz
  – funkcja silnej i dynamicznej wibracji
  – efektywny drenaż limfatyczny twarzy
  – możliwość wybory jednego z 4 poziomów podciśnienia

 

 

YUP-016
5 Przedmioty

Opis

Wyświetlacz:
LCD kolorowy 7"
Waga:
52 kg
Zasilanie:
AC 220V 50 Hz
Częstotliwość ultradźwięków:
36- 38 KHz
System chłodzenia:
powietrze
Częstotliwość fal RF:
Ciało (Multipolar 1 MHz) Twarz (Bipolar 2 MHz),
Liczba głowic:
3
Podciśnienie:
650 mmHg
Importer:
YASUMI Sp. z o.o. Sp. k.
Gwarancja:
24 miesiące przy zakupie konsumenckim

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć