GeneC - bezinwazyjna karboksyterapia

SKL350

Nowy produkt

GeneC leczy zmiany trądzikowe oraz redukuje przebarwienia.

Więcej szczegółów

25 000,00 zł brutto

p24

GeneC - bezinwazyjna karboksyterapia

Unikalna technologia potwierdzona klinicznie wykorzystuje "Efekt Bohra". Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne a koktajl wnika głęboko w głąb skóry. Zabieg może być zastosowany zarówno dla bardzo młodych osób jak i bardzo dojrzałych - w zależności od preparatu który użyjemy do zabiegu. Po zabiegu skóra jest dotleniona, napięta i dobrze odżywiona oraz delikatnie złuszczona. Efekty końcowe są widoczne do 48 godzin od zabiegu, a utrzymują się po pojedynczym zabiegu nawet do 4 tygodni. Jeśli zabieg jest wykonywany w serii to nawet do pół roku. Dzięki proponowanemu zabiegowi skóra jest naturalnie dotleniona. Tutaj tlen dostarczany jest od środka więc jest to jedyna metoda prawdziwego dotlenienia skóry - Dodatkowym atutem jest gimnastyka naczyń krwionośnych więc GeneC jest bardzo dobrym zabiegiem dla osób, które mają kruche naczynia krwionośne. Taka gimnastyka wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych .

GeneC leczy zmiany trądzikowe oraz redukuje przebarwienia. Dodatkowym efektem po zabiegu jest również redukcja zmarszczek i napięcie skóry, efekt jak po liftingu. Również dobrze sprawdza się u osób, które mają "worki pod oczami". Dodatkowo można go stosować jako zabieg na dłonie w celu poprawy jakości skóry czy też redukcji przebarwień .GeneC działa potrójnie, złuszczając skórę, dotleniając ją od wewnątrz oraz dostarczając składników aktywnych, a ostateczny efekt jest nieporównywalnie lepszy niż przy zastosowania kliku zabiegów starszej generacji.

GeneC - bezinwazyjna karboksyterapia

Na czym polega zabieg?

Podczas terapii w wyniku kontaktu specjalistycznej głowicy ze skóra pokrytą preparatem zabiegowym,  dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla CO2. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wówczas organizm dostarcza poprzez krew zwiększoną dawkę tlenu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, a preparat zabiegowy wnika w głębsze warstwy skóry.
Po tym etapie następuje dodatkowe wtłoczenie dedykowanej ampułki przy użyciu technologii ultradźwięków.

Dzięki specjalistycznym preparatom zabiegowym, możliwe jest wykonanie dwóch rodzajów zabiegu: anti-age lub rozjaśniająco-nawilżającego.

GeneC - bezinwazyjna karboksyterapiaGeneC - bezinwazyjna karboksyterapia


Przebieg zabiegu:
KROK 1. Demakijaż z użyciem pudru Yasumi Celan&Fresh Silky Powder oraz funkcji GeneC Massage
KROK 2. Aplikacja preparatu zabiegowego (pro age lub hydro-bright) i wykonanie zabiegu
KROK 3. Wtłoczenie dedykowanej ampułki funkcją Ultrasound

Efekty zabiegu:

– Delikatnie rozjaśnia skórę.
– Redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce.
– Naturalnie dotlenia i nawilża skórę.
– Rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.
– Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.
– Poprawia gęstość i odżywienie skóry.
– Wyrównuje koloryt cery.
– Zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziała jej starzeniu.
– Łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek.
– Poprawia gęstość skóry i ujędrnia ją.
– Regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.
– Naturalnie dotlenia skórę twarzy.
– Zmniejsza pory.
– Nawadnia i odżywia skórę.
– Zapewnia zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.
– Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu

Dlaczego warto poddać się zabiegowi GeneC?

"To jak lot w kosmos w czasach, gdy wszyscy chodzą pieszo. Połączenie odśrodkowej tlenoterapii oraz specjalistycznych preparatów zabiegowych daje efekt wygładzenia skóry, poprawy jej wyglądu, delikatnego złuszczenia oraz wyrównania kolorytu. Tlen dostarczany jest od środka, więc jest to jedyna metoda prawdziwego dotlenienia skóry. Dodatkowym atutem jest gimnastyka naczyń krwionośnych.  Efekty terapii widoczne są już bezpośrednio po pierwszym zabiegu serii, a utrzymują się do 3 tygodni."

  • Darmowa dostawa powyżej 500 zł
  • Wysyłka 24h
  • Zwrot do 30 dni
  • Płatności (przelewy24, pobranie)

Powiązane produkty